Scroll Top
Wszystko dla mieszkańców

Udogodnienia

Ekskluzywność Złotej 44

Ekskluzywność Złotej 44 nie ogranicza się jedynie do samego adresu i lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy. Obsługa Złotej 44 oferuje udogodnienia odpowiadające stylowi życia jej mieszkańców. Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem w Polsce, siłownią, saunami, salami konferencyjnymi, bawialnią przeznaczoną dla dzieci oraz efektownym Piętrem Rekreacyjnym, wyposażonym w taras i jacuzzi. Wszystkie strefy relaksu dostępne są wyłącznie do użytku mieszkańców.

Nowoczesne technologie. Ważnym elementem, na który zwracają uwagę mieszkańcy luksusowych apartamentowców, jest jakość życia rozumiana jako Wellbeing. To właśnie poczucie komfortu oraz holistyczne podejście do potrzeb mieszkańców staje się nowym wyznacznikiem luksusu, a także określa sposób, w jaki nowoczesny dom z nami współpracuje. Wellbeing w przestrzeni domowej to nowy trend, który powoli zyskuje na popularności, zwłaszcza w momencie, gdy spędzamy w naszych domach większą część dnia.

Ekskluzywna strefa relaksu

Wyjątkowy styl życia oznacza luksus w każdym detalu. Strefa rekreacyjna Złotej 44 to przestronne 1800 m2 dedykowane chwilom relaksu i spotkaniom w kameralnym gronie. Złota 44 oferuje największy w Polsce, 25-metrowy prywatny basen, dostępny wyłącznie dla mieszkańców.

Czyste powietrze w centrum miasta. ZŁOTA 44 oferuje apartamenty, w których powietrze jest filtrowane za pomocą specjalnego systemu HVAC. Rozwiązanie zostało zaprojektowane przez WSP — wiodącą na świecie firmę, która zapewnia profesjonalne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Technologie wdrażane przez WSP gwarantują bezpieczeństwo, a ich sprawne działanie zapewniają 2 jednostki nawiewne z rekuperacją, czyli odzyskiwaniem ciepła, dostarczające 100% powietrza z zewnątrz. Centrale zasilające system, są wyposażone w specjalne filtry przeciwpyłowe, a bardziej zaawansowane rozwiązania znajdziemy jedynie w laboratoriach i na salach operacyjnych w szpitalach.

Po procesie filtracji i wstępnej obróbce nawiew powietrza rozprowadzany jest siecią kanałów wentylacyjnych i pionów do poszczególnych mieszkań. Aby zapewnić komfort i czyste powietrze w poszczególnych pomieszczeniach, mieszkańcy mają do dyspozycji regulatory zmiennego przepływu powietrza, klimakonwektory, grzejniki podokienne oraz ogrzewanie podłogowe. Mieszkańcy mogą być pewni, że powietrze z innych przestrzeni wspólnych nie przedostanie się do ich apartamentu. Nawiew świeżego powietrza oraz wyciąg powietrza po filtracji zapewniają dedykowane dla każdego z mieszkań kanały nawiewne, oraz kanały wyciągowe.

Udogodnienia w zgodzie z naturą

Oprócz doskonałej jakości powietrza ZŁOTA 44 dysponuje także własną stacją uzdatniania wody. Oznacza to, że w każdym z 287 apartamentów z kranu płynie woda w pełni zdatna do picia. Co więcej, ZŁOTA 44 jest pierwszym budynkiem w Polsce z fasadą wykonaną w technologii trójszybowej, która między innymi eliminuje hałas, dobiegający z zewnątrz.

Każdy z apartamentów jest również wyposażony w nowoczesny system inteligentnego domu HMS, dzięki któremu w prosty i intuicyjny sposób można sterować oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz roletami okiennymi. Każdy apartament jest połączony z budynkiem za pomocą systemu Control4. Dzięki niemu mieszkańcy mogą zamówić windę, prowadzić rozmowy wideo z recepcjonistą, skontaktować się z zespołami serwisowymi lub konsjerżem, czy komunikować się z innymi mieszkańcami, a także gośćmi.

ZŁOTA 44 to apartamentowiec, który oferuje swoim mieszkańcom nie tylko spektakularne widoki, prestiżową lokalizację, czy liczne udogodnienia biznesowo-rekreacyjne. Luksusowa nieruchomość to także realna poprawa jakości życia — to dom, w którym bezpieczeństwo to najważniejszy element codzienności.

Wygoda, luksus i życie ponad miastem
0
piętra
0
metry wysokości
0
apartamentów
0
m2 strefy relaksu