Złote Kobiety

‘Złote Kobiety’ to kolekcja stworzona specjalnie dla Mieszkańców Złotej 44.
Katarzyna Chmiel w niezwykły sposób uchwyciła moc kobiet i przelała ich cechy na płótno.
Artystka też w ramach kolekcji Złote Kobiety postanowiła uczcić wszystkie kobiety Złotej 44 malując obraz Signature, będący hołdem dla kobiet Złotej i współczesnych silnych kobiet zamieszkujących Złotą 44.

Obrazy z kolekcji “Złote kobiety” będą zdobiły wyjątkowe wnętrza Sali klubowej w ramach wystawy dedykowanej dla Mieszkańców Złotej 44.

Portret #10
Kobieta przedstawiona na obrazie jest uniwersalnym ucieleśnieniem siły i wdzięku, a jej wizerunek splata się z pięknem otaczającej ją architektury. Budynek, ikoniczny w swojej postawie, odzwierciedla jej majestatyczną obecność, potwierdzając silny związek między Złotą 44 a mieszkankami tego miejsca. Tak jak struktura wyryła już swoje znamię w annałach współczesnego dziedzictwa kraju, tak i ona przypomina uniwersalny symbol siły wszystkich kobiet. Jej portret to symboliczne ukazanie, a nawet świadectwo, trwałej mocy i wpływu silnych kobiet, które są filarami rozwoju kultury i społeczeństwa.
Wernisaż będzie doskonała okazją do spotkania artystki, rozmów o nowoczesnym podejściu do sztuki oraz wymiany doświadczeń w elitarnym gronie Mieszkańców Złotej 44.

Partnerem wystawy jest 407 Art. Foundation.